У Луцьку мати порізала себе та 2-річну доньку ножем, стан дівчинки важкий: деталі

У ніч на 2 листопада у Луцьку, в квартирі житлового будинку на Проспекті Молоді жінка завдала численних ножових поранень собі та своїй 2-річній доньці.

Як повідомили 2 листопада у поліції Волинської області, що мати з дитиною перебувають у медичному закладі. Правоохоронці з’ясовують за яких обставин, та що спонукало жінку на такий крок. Також, поліцейські очікують щоб жінка прийшла до тями, для того щоб її опитати. Слідчі внесли відомості до ЄРДР, за ч. 2 ст.115 КК України.

Як повідомляють у сюжеті телеканалу Аверс, сусіди відгукуються про жінку позитивно. Відомо, що у жінки є двоє дітей. Однак голова ОСББ Петро Бойко розповів, що помічав за нею дивну поведінку.

Ми знаємо, що ця жінка не психічно хвора, але десь трохи лікувалась“, – сказав голова ОСББ.

Жінка потрапила до нас після 3 години ночі. У неї були колото-різані рани грудної клітини і живота. Медики надали їй необхідну медичну допомогу. Жінка знаходиться у відділені інтенсивної терапії, загальний її стан, стабільний“, – зазначив заступник медичного директора з хірургічної допомоги ЛМКЛ Олександр Федорчук.

Батько потерпілої дівчинки перебуває постійно біля неї. Дитина у важкому стані знаходиться у реанімаційному відділені Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Дитина поступила у край важкому стані з ножовими пораненнями. Стан дитини залишається важкий. Вирішується питання про оперативне втручання“, – повідомила Гендиректор КП “Волинський обласний перенатальний центр” Ірина Горавська.

На обліку у соціальних служб родина не перебувала.