У лікарні Мечникова поставили на ноги чоловіка, якого за кордоном визнали невиліковним

В Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова вилікували молодого українця, якого за кордоном вважали невиліковним. У 31-річного заробітчанина, хворого на коронавірус, стався інсульт. Випадок був дуже складний.

Про це повідомив головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Сергій Риженко до Мечникова швидкою із-за кордону доправили 31-річного жителя Запорізької області. Чоловік перебував на заробітках, захворів на коронавірус, і в нього стався інсульт.

“Знепритомнів за кордоном, був на заробітках. Все, що вдалося там зробити – комп’ютерний томограф, на якому поставили діагноз: інсульт, ковідна пневмонія – і відправили до сирого барака. Дружині Дар’ї сказали – вилікувати неможливо. Віталія за тисячі кілометрів везли до Мечникова “швидкою”. Тіло, з найменшими ознаками життя, було доставлено до реанімації лікарні”, – розповів головний лікар.

У пацієнта діагностували аспергільоз  (захворювання органів дихання тварин і людей, яке спричинює пліснявий гриб Aspergillus niger з роду аспергіл – Ред.) з ураженням головного мозку та пневмонію.

“Після обстеження – множинні осередки в головному мозку, діагноз став явним та страшним. Летальність за цих проблем від 90-99%, плюс коронавірус. Другий місяць лікування. Сьогодні став на ноги“, – зазначив Риженко.

Сергій Риженко додав, що ця приємна подія припала на день народження завідувачки 1-ої реанімації лікарні Мечникова Валентини Лісничої, яка опікувалася надскладним пацієнтом Віталієм.