За добу у Львівській лікарні від ковіду померла вагітна 23-річна жінка і 29-річний чоловік

За добу що минула у реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова померло 3 людей, серед яких вдвоє молодих людей.

Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на завідувачку відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталію Матолінець. У своєму фейсбук медик розповіла, що за добу у реанімації лікарні померло 2 молодих людей без супутньої патології. Це вагітна жінка 23 роки – перша вагітність, та молодий хлопець 29 років.

Робочий ранок почався з розтинів. Спершу вагітної жінки з так і ненародженою дитинкою в утробі… чорні нежиттєздатні легені. Далі – хлопця з мертвими легенями. Ще місяць тому він був абсолютно здоровий і разом з батьками, друзями та дівчиною планував життя, якого вже більше ніколи не буде. Щирі співчуття рідним! Ми боролися майже місяць. Безуспішно.

Це дуже страшно. Дуже. Дуже. Дуже. Особливо, якщо зважити на силу-силенну тих, хто не вірить в ковід, відмовляється від карантинних обмежень та вакцинаціі, а також абсолютно некомпетентно критикує наших медиків! Не одягнувши при тому жодного разу медичного одягу і не попрацювавши віч на віч з критичним пацієнтом“, – написала Наталія Матолінець.