У Франківську померла вагітна вихователька дитсадка: немовля у важкому стані

Нещодавно, а саме 9 листопада у перинатальному центрі м. Івано-Франківськ, внаслідок ускладнень Covid-19 померла 35-річна вихователька ДНЗ “Калинонька” Софія Студент.

Джерело: місцеве видання Галка

Першочергово про смерть колеги повідомили на фейсбук сторінці дошкільного навчального закладу, у якому працювала померла. Зазначивши, що жінка померла 9 листопада.

«Калинонька» сумує і плаче. Вчора відійшла у вічність наша колега, подруга, ніжна, любляча мама і дружина Софія Студент.“, – повідомляється на фейсбук сторінці ДНЗ.

Скріншот фейсбук допису

Як повідомляє місцеве видання “Галка”, під час вагітності жінка підхопила ковід. Близько двох тижнів перебувала на кисневій підтримці завдяки приладу “сіпап”, однак недуга виявилась сильнішою.

Жінці змушені були робити кесаревий розтин на 30 тижні вагітності, через важкий стан вагітності, – повідомив виданню “Галка” директор обласного перинатального центру Юрій Павлушинський. Також, медик зазначив, що новонароджена дитина важить 1 кг 350 грам, дитина у важкому, однак стабільному стані.

Скріншот фейсбук допису

Слід зазначити, що 35-річна Софія Студент не була вакцинована, – про це 11 листопада повідомив виданню “Галка” директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко.