Вчить уроки через кнопковий телефон: потрібна допомога Юрчику зі Львова, у якого померли батьки

Допомоги потребує 9-річний Юрчик зі Львова, у дитини померли батьки. Юрчик мешкає з бабусею, яка взяла опікунство над ним.

Про це повідомляє у своєму фейсбук волонтер Уляна Флишко. Хлопчик вчить уроки з допомогою бабусиного кнопкового телефону. Оскільки поки що жінка не має можливості придбати дитині сучасний гаджет.

9-річний Юрчик з бабусею / Facebook Уляна Флишко

Хлопчик залишився без тата і мами. А, відтак, опікунство над дитиною взяла його рідна бабуся. Юрчик – дуже хороша, лагідна, розумна дитина! З бабусею 9-річного Юрчика познайомилася нещодавно. Оформляючи документи також для опікунства, розговорились із пані Любою в коридорі однієї із установ. Жінка тоді коротко розповіла, що береться за опікунство онука, оскільки її син та невістка померли.

Дитина, знаючи, що крім бабусі Люби в нього майже нікого немає, щоразу в зверненні називав її “Мамою”. Сама ж бабуся бідкається, що є деякі труднощі, які хоче якнайшвидше вирішити. Зокрема, вона готова піти на підробіток, але наразі чекає, поки зможе купити дитині телефон (смартфон) чи комп’ютер, щоби дитина мала змогу займатися з вчителем. А на цей час малюк вивчає уроки за допомогою кнопкового телефону своєї бабусі: та зідзвонюється з учителькою, яка, відповідно, проводить урок через гучномовець.“, – повідомляє Уляна Флишко.

Також, однією з проблем яку потрібно вирішити перед настанням зими, це заміна старого вікна. Оскільки з настанням заморозків у кімнаті стає все холодніше.

Небайдужим, які хочуть підтримати Юрчика з бабусею:

Картка Приват банку: 4149 4993 9413 9339 – Карачун Люба.