Двічі зупинялося серце: медики швидкої у Львові врятували 37-річного чоловіка

У місті Львів фельдшери двох бригад швидкої допомоги врятували чоловіка, у якого двічі зупинялося серце. Перша реанімація тривала близько 10 хв, вдруге серце львів’янина перестало битися вже дорогою до лікарні – тоді його реанімували упродовж 2 хв.

Про це іноформують на фейсбук-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Як розповідає лікарка з медицини невідкладних станів Четвертої підстанції станції «Львів» Олена Голуб, їхня бигада їхала на виклик, але раптом його скасували, і відразу отримали новий з повідомленням «людина без свідомості, допомога фельдшерській бригад».

«Молодому 37-річному чоловікові наші колеги надавали допомогу – проводили реанімацію. Ми перейняли роботу і вже через близько 10 хвилин у пацієнта відновилося серцебиття. Було прийнято рішення транспортувати його до машини для подальшого перевезення в медичний заклад», – зазначає Олна Голуб.

Чоловік ніколи не скаржився на здоров’я, у нього не було хронічних захворювань. Раптово йому стало погано, він впав, втративши свідомість. Медики продовжили моніторити стан пацієнта в машині «швидкої», але він ще не дихав самостійно, тому медсестра вентилювала його за допомогою мішка Амбу.

В дорозі до лікарні серце чоловіка вдруге зупинилося. Медики 2 хв його реанімували. Львів’янина доставили до 8-ої міської клінічної лікарні.