В мережі показали світлини частково відреставрованого палацу в Підгірцях (фото)

Блогер з Львівщини Анна Кравченко (@nyouto4ka) опублікувала світлини частково відремонтованого приватним власником палацу Яблонських-Бруницьких в Підгірцях на Львівщині.

Анна Кравченко повідомляє, що це перший палац у Львівській області, що реставрується не державним коштом. Блогер зазначає, що через карантин роботи у палаці значно затягнулись, і її ще попереду дуже багато. Однак вже зараз є на що подивитись.

Фото: instagram @nyouto4ka

Анна розповідає, що застала на місці нового власника, який розповів, що придбав палац в жахливому стані. Частина стелі якого провалилася у підвал. Палац був настільки пограбований, що окрім цегли, яка то тут то там лежала на підлозі там нічогісінько не було. А зовнішні стіни трималися на чесному слові.

Фото: instagram @nyouto4ka

Блогер написала, що початкова ціна продажу палацу, була 700 000$. Однак був торг і новий приватний власник його придбав. Сума покупки блогеру невідома.

Фото: instagram @nyouto4ka

“Палац був просто надзвичайно багатий та розкішний. За задумом господаря він мав відтворювати популярний тоді у Франції “maison de plaisance” – стиль будівництва заміських будинків, спрямованих на комфорт і усамітнення. На території палацу знаходиться шикарний парк зі старими деревами, які зовсім не типові для нашого регіону. Господарі зацікавлені у відновленні парку. Тому за вхід в палац ми заплатили добровільний внесок, який піде на висадку магнолій на території парку.

З цікавого – камінний зал в палаці планують використовувати для посиденьок з істориком за філіжанкою кави. Лише уявіть – кава в старому антикварному посуді, історик розказує про палац та його мешканців, а в каміні потріскує вогнище.”, – повідомляє Анна Кравченко.

Фото: instagram @nyouto4ka

Також дівчина зазначила, що хоч фіційно екскурсії поки не проводяться, однак можна подзвонити й домовитися про ознайомчий візит.

Фото: instagram @nyouto4ka