Під час сесії Львівської райради побились олімпійський призер та депутат

Сьогодні, 23 грудня під час засідання сесії Львівської районної ради побились два депутата, призер Олімпійських ігор з каратк депутат від “Самопомочі” Станіслав Горуна”, та депутат від ВО “Свобода” Богдан Федун”.

Відомо, що бійці депутатів передувала словесна перепалка, яка переросла в шарпанину, а згодом у двобій двох депутатів.

З короткого відео опублікованого в мережі видно, що депутат Богдан Федун намагається вдарити головою Горуну, однак останній ухиляється від удару, після чого завалює Федуна на землю.

Інші депутати намагаються розборонити колег, спочатку словесно, викрикуючи “Бодько” і “Гоу-гоу-гоу”, а пізніше і фізично.

Як повідомляє видання Zaxid.net, з посиланням на учасника бійки Станіслава Горуну, який прокоментував сутичку наступним чином:

“Він почав кричати, що я «вата». Я йому сказав: “Якби ти був нормальним чоловіком, ти би мені це сказав при особистій зустрічі, коли ми зустрічалися і обговорювали ці всі питання, а не зараз на камеру. А зараз ти себе поводиш як сопляк”. Він почав мене ображати і кидатися на мене. Попробував мене головою вдарити, потім коліном, рукою на мене замахнувся. Я просто повалив його на землю”, – розповів Cтаніслав Горуна.

Як повідомляє видання Вголос, з посиланням на коментар учасника АТО Богдана Федуна, який прокоментував бійку наступним чином:

“Він до мене підійшов сам, і він власне почав мене провокувати різними дурними запитанням. Чому я не прочитав якесь незрозуміле звернення, чи ще щось. Я йому сказав, що він ватник і мені все з ним зрозуміло, і було б добре, аби він прийшов на наступну сесію”, – пояснює депутат від Свободи.

Також Богдан Федун повідомляє нібито Горуна назвав його “сцикуном”, що і призвело до шарпанини і бійки.