Кіберполіцейський з Волині, обкладав даниною вебкам-моделей в регіоні

Працівники теруплавління ДБР у Львові затримали кіберполіцейського з Волині, який вимагав гроші у вебкам-моделей.

У Теруправління ДБР у Львові, зазначають, що старшого інспектора одного з відділів Департаменту кіберполіції у Волинській області затримали під час одержання хабаря.

Слідством встановлено, що правоохоронець відшуковував в інтернеті вебкам-моделей з Волині. Він встановлював особи моделей та призначав їм зустріч. Під час зустрічі правоохоронець погрожував дівчатам притягнути їх до кримінальної відповідальності за нібито розповсюдження порнографії, хоча жодних доказів таких дій у нього не було.

За уникнення відповідальності правоохоронець пропонував сплачувати йому 300 доларів США щомісяця. У такому випадку поліцейський обіцяв сприяти діяльності інтернет-моделей і попереджати їх про можливе проведення у них слідчих дій.

У правоохоронному відомстві зазначають, що з грудня 2021 року до початку січня правоохоронець встиг отримати від різних заявниць 2,9 тисячі доларів США неправомірної вигоди.

4 січня горе-поліцейський “погорів” на отриманні чергового хабаря у 1,5 тисячі доларів США. Попередня кваліфікація: повторне вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).