У Львові молода дівчина впала з 7-го поверху багатоповерхівки: потрібна фінансова підтримка

У місті Львові трапилася біда з молодою дівчиною Олею Костенко. Оля впала з балкону 7-го поверху і отримала численні травми. Насправді дівчина чудом вижила, тому зараз медики боряться за її життя. Лікування дуже дороге, тому потрібна фінансова допомога від небайдужих українців.

Про це повідомляє голова ОСББ “Тичини-15” Тарас Колодій у спільноті “Жителі Топольної”:

“Шановні учасники групи не будьте байдужими
В наших сусідів по Тичини-15 трапилась біда, Оля Костенко ,зараз в реанімації, має безліч переломів через падіння з балкону 7-го поверху, лікування мега дороге,великі затрати коштів, потрібна фінансова підтримка,будь ласка не будьте байдужими, бо біда трапляється будь з ким.
Нам потрібно жити в єдності та взаєморозумінні одне з одним.
Прохання хто скільки може перечисліть кошти на лікуванні ,мамі Олі п. Галині Калінській 5355 1755 2429 7231 (Кредобанк).
Тримаємо кулаки, щоб найближчим часом Ольга одужала.

Має неповнолітнього сина,якому потрібна материнська любов” – йдеться в його дописі.

Мама постраждалої дівчини Галина Калінська також просить про допомогу:

“Друзі, в моїй сім’ї трапилася біда. Моя донечка Оля зараз в реанімації, має безліч переломів, голова складена по новому, задітий мозок, перелом ребер і пошкоджені легені. Біда, шанс один з тисячі,але я за нього хапаюся. Лікування мега дороге великі затрати бо то голова. Мені потрібна фінансова допомога і молитви. Калінська Галина, Кредо Банк 5355175524297231 ДЯКУЮ” –йдеться в її дописі.