“Щоб приховати пологи 16-річної дочки”: на Закарпатті жінка вигадала історію про покинуте немовля

На саме Різдво, 7 січня о 16.33 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик із одного з сіл Іршавщини – жінка схвильовано розповідала що знайшла на смітнику новонароджену дитину.

Бригада № 907 у складі фельдшера Яни Бровдій та водія Віталія Цогли прибула на місце події.

Жінка, яка викликала «швидку допомогу», провела медиків до своєї хати і пояснила, що коли виносила сміття – знайшла немовля у картонній коробці. На момент прибуття бригади немовля було вже переодягнуте і, на диво, спокійне. Фельдшер оглянула дитинку, обробила пуповину і звернула увагу на низку розбіжностей у розповіді жінки. Згодом прибула й поліція, яка остаточно з’ясувала всі обставини цього випадку.

Придумала цілу історію

Згодом з’ясувалося, що історію із знахідкою на смітнику немовляти жінки вигадала, щоб приховати пологи своєї неповнолітньої доньки. 16-річна дівчина народила ще зранку 7 січня.

Через побоювання осуду односельців родина вирішили розіграти «виставу» із знахідкою на смітнику. Молоду маму та новонароджену дівчинку «швидка» доставила до Іршавської лікарні. Вони обидві почувають себе добре.