Взуття загубили на полі: де зараз двоє братиків, які босі тікали від мами у сусідню область

Раніше ми писали, про 6-річного Іванка та 12-річного Сашка, які босими 10 кілометрів пройшли пішки. Правоохоронці Вінницької області відвідали двох маленьких братиків, які 4 січня босоніж втекли з дому від батьків і пішли до бабусі, що живе у сусідній, Одеській області.

Зараз життю шестирічного Саши та дев’ятирічного Вані нічого не загрожує. З матір’ю та вітчимом братиків ведуться роз’яснювальні бесіди.

Про це повідомляють у Нацполіції Вінницької області.

Як з’ясувалося, ця ця сім’я не перший рік перебуває на обліку в службі у справах дітей як така, що опинилась у складних життєвих обставинах. Матір, її співмешканець та маленька донечка проживають у селі Любомирка Вінницької області. Водночас двох своїх синів від першого чоловіка жінка здала в інтернат.

Наприкінці грудня Саша та Ваня повернулися до матері на канікули, однак вже за декілька днів вирішили втекти до бабусі.

Старший хлопчик розповів поліцейським, що того дня він із братиком грався на подвір’ї під наглядом матері, а коли вона пішла вкладати спати їхню сестричку, вони потайки пішли до бабусі.

Хлопчики мали взуття, однак пройшовши декілька кілометрів полем, загубили його. Тоді вони вийшли на дорогу, щоб не загрузнути в болоті.

Коли люди, що проїжджали повз на автомобілі, намагалися поговорити із хлопчиками, ті ховалися у кущах. Поліцейські вчасно відшукали дітей, одягнули та відвезли до бабусі.

Що зараз з хлопчиками?

Поки що було ухвалено рішення про те, що хлопчикам буде краще залишитися вдома у рідної бабусі.

“Щоб уникнути у майбутньому подібних випадків, поліцейські поспілкувались з дітьми, розповіли про небезпеку, яка може їх очікувати,” – йдеться у повідомленні.

Чи відвідувала двох братиків з моменту втечі їхня матір або вітчим, не повідомляється.

На Святвечір поліцейські приїхали у гості до Саші та Іванка та привезли їм солодощі.