Командир АЗОВу розповів про стан постраждалих внаслідок отруєння в Маріуполі (відео)

Командир Полку АЗОВ майор Денис Прокопенко розповів про стан та симптоматику постраждалих внаслідок отруєння ворогом невідомою речовиною в Маріуполі.

Джерело: телеграм АЗОВ – Маріуполь

Як повідомляє Прокопенко постраждалі особи внаслідок розповсюдження ворогом отруйної речовини невідомого походження в місті Маріуполь знаходяться у відносно задовільному стані. Контакт цивільних осіб з речовиною був мінімальним, адже епіцентр ураження був на певній відстані від місця перебування людей. Дещо ближче перебували військовослужбовці. Однак зараз обстежити місце подій в повній мірі, через ворожий вогонь, неможливо, адже росіяни продовжують провадити тактику приховування власних злочинів.

“На відео – військовослужбовець, що перебуває в помірному стані. Двоє інших – під постійним наглядом лікарів. Серед постраждалих цивільних найгірший стан – у літньої жінки. Основна симптоматика постраждалих: гіперемія обличчя, підвищення артеріального тиску, сухість та печія в області ротоглотки, слизових ділянок очей.

Наразі відомо, що ворогом було застосовано отруйні речовини або сильнодіючі отруйні речовини переважно задушливої дії. Втім через перебування в повній блокаді їх токсикологічний аналіз неможливий. В той же час, основним завданням є спостереження за станом особового складу та можливими наслідками від отруєння”, – зазначив Прокопенко

Нагадуємо, вчора 11 квітня о 22:11 у телеграм каналі Полку АЗОВ повідомили, що близько 21:10 проти українських військових та цивільних осіб в місті Маріуполь було застосовано отруюючу речовину невідомого походження, яку було скинуто з ворожого БПЛА.

Слід зазначити, що військове керівництво України наразі перевіряє інформацію про можливе застосування хімічної зброї російськими окупантами в Маріуполі. “Є припущення, що, це швидше фосфорні боєприпаси, можливо, були” – заступниця міністра оборони Ганна Маляр.