У підвалі в Бучі росіяни систематично ґвалтували 25 жінок віком від 14 років, дев’ять з них вагітні – Денісова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова розповіла про масові випадки зґвалтування під час окупації російськими військами Бучі під Києвом. Серед зґвалтованих є неповнолітні.

В інтерв’ю відомому виданню “ВВС” Людмила Денісова повідомила про 25 жінок від 14 до 24 років, яких росіяни систематично ґвалтували у підвалі. Дев’ять із них зараз вагітні.

“Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев’ять із них вагітні. Російські солдати сказали їм, що вони будуть ґвалтувати їх настільки, що вони не захочуть сексуальних контактів ні з одним чоловіком, щоб завадити їм мати українських дітей”, – сказала Денісова.

Омбудсменка також розповіла про дзвінок 25-річної жінки, яка повідомила, що її 16-річну сестру зґвалтували на вулиці прямо на її очах.

“Вона сказала, що вони кричали: “Це станеться з кожною нацистською повією”, коли ґвалтували її сестру” – розповідає Денісова.

Денісова зазначила, що наразі неможливо встановити кількість таких випадків, бо не всі жертви готові розповісти, що з ними сталося.