Встановлено особу російського десантника який зґвалтував немовля

Україні вдалось встановити особу російського десантника, який згвалтував немовля на тимчасово окупованій території.

Про це, під час свого виступу до сейму Литви повідомив Президент України Володимтр Зеленський. Він розповів про злочини російських окупантів, зокрема, про випадок із зґвалтуванням немовляти.

«Встановлено навіть цю особу, російський військовий Бичков із Пскова, десантник чи спецназ, який відправляв товаришам відео того, що він робить з немовлям, як він знущається з немовляти. Отакий російський військовий “захисник дітей”», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що російські пропагандисти, мабуть, уже почали виправдовувати такі дії свого воєнного.

«Російські пропагандисти, певне, вже почали це виправдовувати. Ймовірно, кажуть, що цього не було, а якщо було, то це був захист російськомовних», – зазначив Володимир Зеленський

Як повідомляє видання Факти, Бичков служить у військовій частині №64044 у передмісті Пскова. За словами голови ради ветеранів 76 гвардійської дивізії ВДВ Юрія Соседова, всі військові з’єднання Псковської області зараз воюють в Україні.

У соцмережі викладено ще кілька відео, де він також чинить насильство над дітьми. Один із користувачів ВКонтакте заявив, що той скидає відео з дітьми своїм друзям та товаришам по службі.