Окупанти обірвали молоде життя Героя: у бою загинув 24-річний нацгвардієць з Вінниччини

У суботу, 11 червня, в результаті артилерійського обстрілу загинув лейтенант Національної гвардії України Олександр Глушко з Калинівки Вінницької області. Воїну було лише 24 роки.

Про загибель Олександра Глушка повідомили у Калинівському технологічному фаховому коледжі.

“Сумна новина для колективу Калинівського технологічного фахового коледжу…
11 червня 2022 року від важкого поранення на Сході України загинув випускник механічного відділення офіцер ЗСУ ОЛЕКСАНДР ГЛУШКО. Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий та студентський колективи коледжу висловлюють щирі співчуття рідним і близьким, глибоко сумують із приводу передчасної героїчної смерті доброго, розумного, мужнього юнака, який був здібним й активним студентом, надійним товаришем і справжнім патріотом.
Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою!” – йдеться в дописі.

Олександр Глушко народився 3 вересня 1997 року. Навчався у загальноосвітній школі №1 м.Калинівки, в Калинівському технологічному коледжі.

У 2017 році юнак вступив до лав Національної академії Національної гвардії України. Після закінчення навчання проходив службу у Калинівці.

“Російські окупанти обірвали молоде життя Героя, який навіть не встиг створити власну сім’ю. У Олександра залишилися батьки та сестра. Поховають нацгвардійця у Калинівці. Про час і дату похоронів буде додаткове повідомлення” – повідомляють у Калинівській міській раді.