З’явилася реакція Лукашенка на наряд сина та його однокласниці, які прийшли на випускний в одязі з кольорами прапора України

Цьогоріч закінчив навчання у школі син білоруського диктатора Олександра Лукашенка Микола. І що цікаво випускний з сином Лукашенка привернув до себе увагу багатьох людей, адже Микола Лукашенко разом зі своєю однокласницею вдягнулися на це шкільне свято в одяг з кольорами прапора України.

Відомо, що в кінці червня 2020 року громадськості стало відомо, що до 9-го класу Микола Лукашенко навчався в школі в Острошицькому містечку Мінського району, а пізніше вступив на біологічний профіль в ліцей БДУ. Однак, в кінці серпня, коли в Білорусі йшли масові протести, з’ясувалося, що документи звідти син знаменитого батька забрав і де Микола навчався потім, не повідомлялося.

І ось Державний канал ОНТ опублікував 11 червня 2022 року кадри свята “найвідомішого в цьому році білоруського випускника”.

У кадр потрапив момент, як міністр освіти Білорусі Андрій Іванець вручає Миколі Лукашенку золоту медаль, ось тільки всіх зацікавило зовсім інше фото.

Так, на одному із фото з випускного Миколи, які були опубліковані у Лукашенка-молодшого стоїть однокласниця в красивій сукні жовтого кольору, тоді як він — в синьому костюмі. У мережі зазначили, що, мабуть, спрацювала агентура”, і тому утворилася така пара, яка своїми нарядами відтворила прапор України.

Ось це фото:

alt-Лукашенко_Микола

Трохи згодом в мержі зявилася реакція “батька” Миколи. Білоруський диктатор особисто на випускному не з’явився, проте незвичним способом “привітав” випускників і сина:

“Бацька” під епічну музику порадив школярам, випускникам і студентам “робити все вчасно” – вчитися і визначати подальший шлях, йти на роботу і створювати сім’ї, народжувати дітей.

Реакція мережі на ці слова не змусила себе чекати. Деякі користувачі пожартували з його футболки, де на їх думку пише слово “Сикло”:

altЛукашенко_сикло