Внаслідок гасіння навтобази у Новомосковську загинув молодий пожежник

Вчора, 18 червня росія випустила 3 крилаті ракети по Новомосковському районі Дніпропетровщини. Внаслідок чого зруйновано нафтобазу, виникла сильна пожежа.

Згодом, після ракетного удару голова Дніпропетровської ОВА Сергій Резніченко повідомив, що: “Попередньо, постраждали 11 людей. Один з постраждалих – у важкому стані. Рятувальники продовжують приборкувати пожежу, яку спричинили ракетні удари”.

Фото подежі на навтобазі у Новомосковську / Дніпропетровська ОВА

Сьогодні, 19 червня, зранку Сергій Резніченко зазначив, про вибух резервуаруз паливом у Новомосковському районі. Там рятувальники 14-ту годину борються з пожежею, яку спричинила ракетна ворожа атака.

“Один рятувальник загинув, двоє з опіками ушпиталені. Ця атака наробила багато біди – загалом постраждали 13 людей, у однієї людини забрала життя. Але як би вони по нам не стріляли – ми вистоїмо. Ми знищимо цю наволоч і відбудуємо все, чого вони посміли торкнутися”, – зазначив чиновник.

 

Загиблий рятувальник, молодший сержант служби цивільного захисту МІРОШНИК Ярослав Миколайович / ДСНС Дніпропетровщини

На цьому сумні новини не закінчились, також сьогодні зранку Резніченко повідомив, що: “У лікарні помер один з постраждалих через ракетну атаку по нафтобазі у Новомосковському районі. Лікарі зробили все. Але врятувати не вдалося. Цей ворожий «приліт» забрав життя двох людей. Будьте прокляті всі, хто посилає на нас ракети. Помстимося за кожного загиблого”.