Привозив людям харчі, поки не потрапив під обстріл «Градів»: історія 17-річного юнака з Сіверодонецька

У Сіверодонецьку сотні людей чекали появи 17-річного Михайла, оскільки хлопець під обстрілами привозив їжу та воду для людей, допоки не потрапив під обстріл російських «Градів».

Передає Україна Світ Події з посиланням на Перше медичне об’єднання Львова.

З початком повномаштабного вторгнення російських військ Михайло разом з неповнолітніми товаришами організував невеликий гуманітарний штаб. Друзі вантажівкою привозили людям, які биялись покинути укриття, харчі. Хлопці їздили з провізією для українських військових навіть у ті місця, де не їздили навіть дорослі.

“5 квітня Михайло разом із друзями приїхав в гуманітарний штаб, щоб поновити запаси. Цієї миті ворог обстріляв волонтерів. Всі, хто там були, отримав важкі поранення. Михайлові уламок роздробив колінний суглоб правої ноги. Хлопець пригадує, що лежав на парковці і через страх взагалі не відчував болю, хотів допомогти друзям, але не міг навіть поворухнутися”, – зазначають медики.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

Після місяця боротьби медикам вдалось врятувати ногу Михайла. Після протезування коліна він ходитиме! Медики зазначають, найбільш вражаюче у цій історії те, що Михайлик хоче ходити, аби далі волонтерити: у своїй країні, у своєму рідному Сіверодонецьку.