Розблоковував телефон убитого воїна його ж пальцями: лідер гурту “Антитіла” розповів про найважчий день народження

Тарас Тополя – лідер гурту “Антитіла” практично з перших днів війни пішов захищати Україну від російських загарбників. На днях його виповнилося 35 років. Це вперше свій День народження артист зустрічав у зоні бойових дій. Цей день для Тараса Тополі став не таким, про який хотілося б потім згадувати…

У своєму Facebook лідер гурту “Антитіла розповів про жахливу подію на свій День народження.

Артист розповів, що загинув його побратим. Тарасу Тополі довелося розблоковувати телефон вбитого захисника його ж відбитками пальців.

“Вчора, на свій день народження, був вимушений розблоковувати телефон убитого українського воїна його ж відбитками. Вдалося на третьому пальці. Ніколи не думав, що колись доведеться таке робити, навіть у страшному сні….” – написав Тополя.

Співак емоційно написав, що українці спокійно жили та планували своє майбутнє. Але російські окупанти зруйнували це все. Тож для України не залишається нічого, окрім перемоги над загарбниками.

“Жили ми, мріяли ми, досягали ми, поки не приповзла мерзота на нашу землю. Але варіантів у нас немає, лише перемога! Працюємо”, – додав лідер гурту “Антитіла”.