Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – ГУР МО

РФ планує здійснити низки провокацій щодо інфраструктурних об’єктів та цивільного населення в Мозирі, з метою втягнення Білорусі у військовий конфлікт з Україною.

Передає Україна Світ Події з посиланням на ГУР МО України. Зазначається, що з цією метою до міста Мозир прибули диверсійні групи, під виглядом цивільних. До складу таких груп входять кадрові співробітники ГУР РФ і найманці приватних військових компаній, контрольованих пригожиним і шойгу.

Українські розвідники зазначають, що росія планує використати подібний сенарій, який був використаний для розпалювання війни в Чечні. Тоді спецслужби РФ організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних «чеченських бойовиків».

“Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

Це, на думку кремлівських кураторів «спецоперації», створить для лукашенка так званий «казуc беллі». Тобто, формальний привід для розв’язування війни. Вважається, що в цьому випадку у самопроголошеного «президента» Білорусі не залишиться можливості уникнути участі у війні. Маючи цю інформацію, офіцери Білоруської армії розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря”, – зазначають українські розвідники.