Тіло єдиного сина мама зустрічала під звуки сирен: на Тернопільщині прощаються з Сергієм Петровським

Війна триває в Україні вже четвертий місяць і українські військові героїчно стримують навалу ворогу. Щодня наші захисники роблять подвиги, які увійдуть в історію Україну і світу. Та нажаль ми несемо втрати. Так, 20 червня через  вогнепальне поранення, отримане на передовій загинув Сергій Петровський з Тернопільщини. Без батька залишилося двоє дітей.

Про загибель Сергія повідомляє місцеве видання “20 хвилин Тернопіль”.

В Лановецькій громаді, звідки родом Сергій, 24 червня 2022 року оголошено Днем жалоби. Цього дня у Вишгородку свого Героя провели в останню путь. Йому було 36 років.

Під звуки серен зустріла Лановецька громада напередодні тіло загиблого солдата Сергія Петровського.

Сергій був прикордонником. На військову службу наприкінці березня, відтоді вірно та відважно захищав нашу країну.

“Пекучий біль втрати терзав серце матері, осиротіли двоє діток, овдовіла дружина — уся Лановеччина втратила вірного сина, справжнього українця,” — повідомили у Лановецькій міській раді.

alt-провели-в_останню_путь
Тернопільщина прощається з Сергієм Петровським

Сергій народився і проживав у Вишгородку. Працював на виробництві бруківки, хороший сім’янин і чудовий батько, який понад усе любив своїх діток і стояв за них горою. Про це розповів Іван Кізюк, староста Вишгородок.

У селі його шанували і любили, бо зажди старався всім помогти, — каже Іван Кізюк. — А ще за те, що був доброї вдачі. Добряк…

Провести в останню путь свого Героя прийшли односельці та мешканці багатьох навколишній сіл. Ми пам’ятатимемо його завжди як мужнього й  хороброго воїна та нашого захисника.

Сергій спокійно міг лишитися б у Польщі, де працював взимку і де його застала війна. Проте батько двох дітей швидко повернувся додому. Казав, мовляв, хлопці воюють, я не зможу залишатись осторонь і відсидітись в Польщі.

Вшановуючи загиблого земляка, в Лановецькій міській територіальній громаді 24 червня 2022 року оголошено Днем жалоби. На знак скорботи за загиблим приспустили державні прапори. Громада оплакує свого Героя…