“Читала книжечку сидячи на порозі”: на Харківщині росіяни вбили 8-річну дівчинку

Російські окупанти продовжують вбивати мирних жителів, в тому числі дітей. Так, 21 червня під час обстрілу села Безруки Дергачівського району загинула 8-річна дівчинка Маргарита Гапоненко. Її тітка в тяжкому стані у лікарні, за її життя борються медики.

21 червня 8-річна Маргарита Гапоненко сиділа собі на порозі будинку й читала книжку. Її тітка Юлія Корецька розвішувала білизну у дворі.

“Як розповідають сусіди сім’ї, мама Людмила кликала Риту додому. Але вона відповіла: “Чекатиму на тебе тут, щоб прочитати тобі книжку”. І в цей час у двір їхнього будинку прилетіла касетна бомба. Риточка загинула, а Юля у важкому стані, зараз вона в лікарні”, – розповіла знайома сім’ї.

Загибла 8-річна Маргарита цього року закінчила 2-й клас і перейшла до 3-го.

Це село давно перебуває під російським обстрілом. Воно розташоване всього за 12 кілометрів від кордону з Росією, Білгородською областю. І звідти часто летять снаряди по будинках мирних українців. Ворогу все одно куди стріляти. Того ж дня в іншому селі Уди загинули одразу троє мирних жителів.

Маленьку Маргариту поховали в середу, 22 червня. Сім’я просить допомоги на лікування постраждалої Юлії. Допомогти можна, переказавши гроші на картку 5168745108079846 Корецька Людмила. У розділі “Призначення” пишіть “Допомога”.