На Херсонщині окупанти жорстоко побили літню журналістку, бо не віддала український паспорт

Літню журналістку і волонтерку з Херсону 70-річну Тетяну Антонюк, жорстоко побили окупанти, бо вона не хотіла віддавати українського паспорта.

У Першому медичному об’єднанні Львова розповіли чергову історію своєї пацієнтки, яка прибула до них з тимчасово окупованих територій України. До травня Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Однак її чоловік, який воює у ЗСУ все ж таки вмовив дружину поїхати з міста, бо переживав за її безпеку.

“Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта – це була її принципова позиція як українки – почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом.

Напівпритомна, із переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у нашій лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова”, – повідомляють Львівські медики.

Згодом, евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, Львівським нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами – ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент.

Медики зазначають, що операція минула успішно. Херсонка Тетяна вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже: лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу – потрібно волонтерити!