Окупанти за ніч випустили 40 ракет по об’єктах в різних областях України: всі подробиці

Сьогодні, 25 червня, близько 5 години ранку російські війська здійснили масований ракетний удар по Україні. Загалом було випущено по Україні близько 40 ракет.

Ракетних обстрілів зазнали такі області: Чернігівська, Житомирська, Львівська, також про обстріли повідмили у Дніпропетровській, Київській області і місті Миколаїв.

За даними ОК «Південь» у Чернігівській області з території Білорусь з літаків та з землі було випущено 20 ракет по селищу Десна. Відомо про руйнування об’єктів інфраструктури.

За повідомленням мера Житомира Сергія Сухомлина, було запущено 24 ракети по військових частинах і об’єктах довкола Житомира. Житомирська ОВА повідомила, що один військовий загинув та один отримав поранення.

За даними, голови ЛОВА Максима Козицького, на Львівщину було запущено 6 ракет, чотири з них уразили військовий об’єкт на Яворівщині, дві було збито.

Також, за повідомленням голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка під обстріл потрапив Криворізький район Дніпропетровської області. Відомо мінімум про одну постраждалу людину – 60-літня жителька Зеленодольська.

Мера Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що у місті пролунали вибухи.

Також, за даними ЗМІ, в північній частині Київщини було чутно щонайменше вісім вибухів. Частина з ракет була успішно ліквідована засобами протиповітряної оборони.