Компанія безкоштовно передасть три БПЛА Bayraktar TB2 для українського фронту

У компанії «Baykar» повідомили, що не прийматимуть кошти на «Народні байрактари», зібрані народом України. В свою чергу компанія безкоштовно передасть три БПЛА Bayraktar TB2 для українського фронту.

Як зазначається у заяві компанії, зібрані кошти просять спрямувати на допомогу у боротьбі народу України: «Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б, нездоланних викликів».

“Ми дізналися, що пожертвування, організовані українським народом з метою отримання Bayraktar TB2 для оборони України, успішно завершено в дуже короткий термін.

Відомі громадськості імена, журналісти, митці, футболісти, бізнесмени, звичайні люди і навіть діти внесли свій внесок у підтримку своєї країни, зробивши великі або малі пожертви заради того, щоб ця кампанія стала успішною.

Прагнення та дух солідарності патріотичного українського народу досягти своїх цілей, та вразили і нас. Ми даруємо Україні 3 БПЛА для фронту без стягнення жодних зборів, які мають бути отримані за рахунок пожертв. Натомість ми просимо всі зібрані кошти  використати на допомогу у боротьбі народу України. Ми зворушені солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б, нездоланних викликів. Компанія Байкар, молиться за справедливе розв’язання та стійкий мир”, – повідомили у компанії.