У Львові на аукціоні збиратимуть кошти для молодого Героя, який на війні втратив ноги

Сьогодні, 28 червня, у День Конституції, у Львові пройде благодійний мистецький аукціон задля збору коштів для військового Михайла Варварича, якому довелося ампутувати дві ноги.

Про це йдеться на сторінці аукціону Ukraine4you.

«Мета заходу – допомогти зібрати кошти для військового ЗСУ 80 окремої десантно-штурмової бригади, Михайла Варварича, який 29 травня 2022 року під час бойового завдання у одній із найгарячіших точок Луганської області підірвався на міні. Внаслідок травми військовому довелося ампутувати ноги вище колін», –  йдеться у повідомленні.

Сьогодні чоловік на дороговартісному лікуванні в очікуванні на протезування, тож організатори пропонують долучитися до вечора в ресторані «Моцарт і селера», де на аукціоні можна буде придбати  фотокартини, картини та вироби ручної роботи людей, які об’єднались заради однієї цілі – допомогти зібрати кошти нашому військовому.

Для участі в благодійному аукціоні необхідно зареєструватись за посиланням.  Мінімальний благодійний внесок – 200 грн., який ви можете внести також за посиланням, на картку 444111445124639або ж при вході у заклад перед початком заходу.

Місце проведення заходу: ресторан «Моцарт і селера», що на вул. Стефана Яворського, 2 (навпроти Гарнізонного храму)

Початок події: сьогодні, 28 червня о 18:30.