Мешканці окупованого Маріуполя змушені полювати на голубів, із-за нестачі продуктів

Із-за нестачі продуктів харчування жителі окупованого Маріуполя змушені полювати на голубів, вони встановлюють пастки з підручних засобів.

Повідомляє Україна Світ Події з посиланням на Маріупольську міську раду. У міськраді зазначають, що аби вижити маріупольці почали встановлювати пастки для голубів. Так само люди робили під час голодомору 1932-1933 років. Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу.

«Маріупольці знаходяться у гетто, без нормальної питної води та їжі. Вони не можуть виїхати з міста. Колаборанти влаштували справжні голодні ігри для маріупольців. Довели жителів до того, що вони змушені полювати на голубів. Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям – не знали що таке голод чи нестача питної води. Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу. Це геноцид українського народу від держави-террориста», – заявив мер Вадим Бойченко.

«Голуби – це розсадник багатьох вірусних, бактеріальних та грибкових хвороб. У зв’язку із чим м’ясо може бути інфіковано. Від нього можна захворіти на гістоплазмоз, енцефаліт, орнітоз, сальмонельоз, токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби. Такі захворювання особливо небезпечні для дітей та людей похилого віку. При відсутності належної медичної допомоги, це може призвести навіть до летальних випадків», – Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Олександр Лазаренко.