Росія бомбить своїх? В обстрілі Білгорода виявлено слід провокаторів (ФОТО, ВІДЕО)

Вночі російське місто Белгород зазнало ракетного обстрілу.

У росії розповіли, що спрацювала ППО та збила ракету. Масштаби руйнувань вражають: попередньо повідомляється, що пошкоджено 11 багатоповерхівок, 39 приватних будинків, є загиблі та поранені. Також влада країни-агресора поспішила звинуватити Україну. Але, як виявилось, не все так просто. Місцеві зафіксували дивні траекторії ракети.

Так, “Реальна війна” повідомляє, що Росія обстрілює своїх громадян та надає докази.

Житлові будинки зруйнували снаряди від російського самохідного зенітного ракетно-гарматного комплексу “Панцир-С” – його двигун було знайдено на місці події.

 Слід зазначити, що на озброєнні ЗСУ такого ЗРК немає, тобто росіяни навмисно створили провокацію та обстріляли своє місто.

Також Telegram-канал “Сеятель ветра” звертає увагу на залишки ЗРПК “Панцир С1”, що застрягли в будинках.

“У будівлях Белгорода, які постраждали внаслідок нічного обстрілу, застрягли фрагменти російського ЗРПК “Панцир С1″. На озброєнні Україна такої техніки не має. Схоже, загиблі жителі Білгорода (наразі повідомляється про п’ятьох), стали жертвами своїх же військових. Що це було – навмисна провокація чи помилка – скоро буде зрозуміло, виходячи із заяв російського начальства”, – зазначено у коментарі до фото.

При цьому російський губернатор Гладков заявив місцевим жителям Белгорода, що спати спокійно тепер ніяк не вийде.