“Був вірним і щирим другом”: на війні Львівщина втратила 20-річного Героя Романа Миськіва

Львівщина втратила ще одного вірного сина України – Романа Миськіва. Хлопець був родом з Поморян Золочівського району. Він давно мріяв служити у Національній гвардії України та з початку війни став на захист батьківщини. На жаль ворожий обстріл обірвав життя Романа.

Про це повідомили у Парафії селища Поморяни.

“Слава Ісусу Христу! Завтра, 04.07.2022 р. зустрічаємо і віддаємо шану полеглому Герою України з Поморян – Роману Миськіву! 

 09:30 год. – процесійна зустріч з квітами та лампадками, біля в’їзду у Поморяни, зі сторони Золочева. 11:00 год. – Парастас вдома у Романа, на вул. Шевченка (на Зарудці). 12:00 год. – Похорон (Долішня Церква). Сьогодні у великій скорботі рідні Романа та все наше селище! 
 Хлопцеві було лише 20 років…

Він був надзвичайно світлою, доброю і чуйною людиною!.. Вірним і щирим другом, гордістю і великою надією для своєї мами та рідних! Роман любив грати у футбол, завжди був головним ініціатором гри серед знайомих та друзів. Багато років був членом вівтарної дружини у нашій Поморянській парафії…

Вже у студентські роки – мріяв служити у Нацгвардії України, тому, коли призвали на строкову службу, навіть не думав ухилятися…Хотів гідно відслужити і повернутися додому… Народився Миськів Роман Григорович 13.05.2002 року, у смт. Поморяни. Навчався у Поморянській ЗОШ I-III ст., з 1 по 9 класи. Після школи – в Зборівському коледжі, де здобув спеціальність інженера програмного забезпечення. Після закінчення навчання 27 жовтня 2021 року, був призваний на строкову службу в м. Харків. 4 грудня 2021 р склав присягу. З початком бойових дій 24.02.2022 став на захист своєї Батьківщини…

27.06.2022 року ворожий обстріл забрав таке ще молоде життя Романа… Всією нашою парафіяльною родиною, громадою, висловлюємо щирі співчуття рідним Романа! Нехай Господь Бог і Пречиста Діва Марія допоможуть пережити це страшне горе! Вічна Слава Герою України!

 Дякуємо, що тримав над нами мирне небо! Ти назавжди у нашій пам’яті і серцях!”
, – повідомили у Парафії селища Поморяни.