Росіяни масово рвуться до країни, яку ще не так давно бомбили і окупували (ВІДЕО)

На кордоні Росії і Грузії відбувається щось неймовірне! Росіяни довго стоять в  довгій черзі і мусять навіть купляти місце у черзі біля кордону Грузії. А ввечері на кордоні відбуваються п’ять “драки” за це ж місце в черзі, бо його могли продати кільком особам.

У Росії на кордоні з Грузією утворилися багатокілометрові затори: мешканці РФ намагаються виїхати в країну, яку не так давно обстрілювати та окупували її територію. Деякі таксисти з Владикавказу, наприклад, продають місця у черзі за 6 тисяч рублів. Про це пишуть російські медіа в Telegram.

Схема, яку розповіли в «Обережно Media», працює так: таксисти заздалегідь стають у чергу з порожньою машиною, і в міру наближення до кордону набирають бажаючих не стояти у 20-годинному заторі. Інший бізнес, який виник там: звичайні водії, які насправді хотіли потрапити до Грузії, вирішують не їхати і продають своє місце тим, хто хоче сильніше.

А один із зовсім зневірених росіян плюнув на все і після 8 годин очікування пересів в автобус (вони проходять кордон окремо) за 35 тисяч рублів (вартість одного місця).

Відео з місцяч події: