“Я просила тренера”: українська легкоатлетка розплакалась після змагань на Олімпіаді (відео)

Українська легкоатлетка Марина Килипко після змагань зі стрибків з жердиною на Олімпіаді розплакалася перед камерами. Вона вважає, що могла б виступити краще, але українські спортивні функціонери не відправили в Токіо її особистого тренера.

Відомо, що українська спортсменка Марина Килипко посіла 5-місце, показавши кращий результат в історії України в цій дисципліні на Олімпіадах. 25-річна спортсменка підкорила висоту 4,50 метра, але вибула на планці 4,70 – це її особистий рекорд і рекорд України, який Марина поставила на чемпіонаті країни в цьому році. На включенні після змагань Килипко не стримувала емоцій – розплакалася і дала дуже яскравий коментар.

Підготовка пройшла добре. Думаю, всі бачили, що я готова стрибати мінімум 4,70 метра. Я зробила все, що залежить від мене. Єдине, я вважаю, що повинен бути тренер, тому що це стрибки з жердиною. Я готова, судячи з чемпіонату України, було видно. Мене годували сніданками, що рішення приймемо потім. Буде засідання або ще щось. За сьогоднішній день я не почула відповіді, чому немає мого тренера“, – розповіла у інтерв’ю спортсменка.

Добре, не тільки для мене: ще є Яна Гладійчук – друга спортсменка в стрибках на Олімпіаді від нашої команди. Знову тренера не беруть. Порахували, що не потрібен тренер для жердини. Мені говорили: “Добре-добре, то не ми вирішуємо”. Мені ніхто не дав відповіді. Просто виклали список, і я розуміла, що мені немає сенсу знову битися головою об стіну в який раз. Добре, немає тренера. Я стала п’ятою, а могла стрибнути набагато більше. Все, що залежить від мене, я зробила.“,– емоційно розповідає Килипко.

Марина Килипко, у 2018 побила національний рекорд України у приміщенні зі стрибків з жердиною / фото ukrinform.ua

Я не знаю що ще сказати. Ти вбиваєш себе. Ти стільки років тренуєшся, стільки всього вкладаєш. Потім їдеш і залишаєшся в секторі одна. Я сьогодні вийшла на розминку – на трибуні жодної душі з України. Я розминаюся одна, абсолютно одна. У всіх тренера сидять, хоч якась підтримка, а я одна. Через сорок хвилин або півгодини, бачите,  прийшли. Але особливо це нічого не дає, толку нуль. Ніхто не знає, як я стрибаю, що мені потрібно. Всі … Підтримка глядачів велика, але мені потрібна підтримка мого тренера. Більше нічого. Дуже важко бути одній. Багато підтримують, дуже багато людей”, – зазначає спортсменка.

© Getty Images/Global Images Ukraine. Марина Килипко

Також спортсменка зазначила, що задоволена своїм результатом, та вважає, що це доволі хороше місце в фіналі Олімпіади.

“Було б все по-іншому, тому що тренер знає мене від А до Я, ми 15 років разом”, – сказала Кіліпко.

В свою чергу, Президент федерації легкої атлетики України Равіль Сафіуллін стверджує, що спортсменка до нього не зверталася.

Не розумію, чому ось цю проблему я чую від вас, журналіста, а не від спортсменки, яка представляє мною очолювану федерацію. Я до сьогодні взагалі нічого не чув про це … Чому тоді вона мені не подзвонила, якщо у неї була проблема“, – каже Сафіуллін.