“За його життя молилася вся країна”: у Черкасах помер 6-річний Андрійко, якого закатували в будинку бабусі

Господь забрав до себе ще одного ангелика.

У Черкасах обірвалося життя 6-річний Андрійка, якого знайшли на подвір’ї бабусі у дуже важкому стані. У хлопчика були відірвані вуха, не було нижньої губи, частини статевого органу та ще безліч травм. Медики з самого початку говорили, що стан хлопця критичний і тільки чудо могло врятувати хлопця.

Про смерть 7-річного Андрійка повідомив директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

“Хлопчик 2014 року народження, який перебував у термінальній комі, помер вчора, 5 вересня, о 18:10.”

Зазначимо, що до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні хлопчика доставили 24 серпня.

За словами медичного директора Черкаської обласної дитячої лікарні Наталії Волчкової, у нього були численні садна на тілі різного ступеня заживлення, гематома лобної частини голови, рвана рана нижньої губи та вуха, дефекти тканин на лівому стегні. Лікарі виявили пролежні на тілі дитини.

Попередньо озвучувалася версія, що хлопчика покусали собаки. Бабуся ж стверджувала, що він упав із купи цегли й травмувався. Депутат Черкаської обласної ради Олег Петренко зі свого боку зазначив, що дитина була госпіталізована в лікарню після нелюдських тортур. Батьки дитини під час трагедії перебували в Києві.

За словами Олега Петренка, мати хлопчика вигороджує бабусю, каже, що все це вигадки, що стався нещасний випадок.

“Але НАВІТЬ якщо винести за дужки каліцтва дитини, крім головної травми – гематоми головного мозку, від якої Андрюша зараз на межі… Пролежні свідчать про те, що хлопчик лежав без допомоги кілька днів. Значить, для такої поведінки, бездіяльності цієї жінки, були причини? Значить, щось хотіли приховати? Щонайменше тут є злочинна бездіяльність,” – розповідає Олег Петренко.

За словами депутата, дивлячись на покаліченого 7-річного Андрійка, плакали всі: і лікарі, і слідчі поліції та прокуратури:

“ПЛАКАЛИ ЧОЛОВІКИ. І Я ТЕЖ. ТОМУ ЩО ТАКЕ В ГОЛОВІ НЕ ВКЛАДАЄТЬСЯ”, – ГОВОРИТЬ ПЕТРЕНКО.

Поліція по даній справі відкрила два кримінальні провадження

31 серпня Соснівський суд Черкас ухвалив узяти під варту на 60 діб нерідну бабусю хлопчика, а 4 вересня — її чоловіка. Обом повідомили про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України).